Mama subiektywnie

o urokach macierzyństwa

O mnie

Marta Andreasik.

Jestem mamą Tymka i Amelii, żoną Mariusza.
Bloga piszę z pasji, potrzeby pisania i z myślą o tych, którzy rodzicami są, będą lub, którzy jakiś rodziców znają 🙂

Mamasubiektywnie.pl to blog-przewodnik. W lekki, subiektywny sposób patrzę na macierzyństwo, rodzicielstwo i cały ten świat, który mały człowiek przewrócił do góry nogami swoim pojawieniem się w nim. Wspólnie z wami, czytelnikami, odkrywam blaski i cienie rodzicielstwa i zapraszam do wspólnej podróży za nie-jeden uśmiech. Bo według mnie wychowywanie dzieci to taka właśnie podróż. Okazji do uśmiechu jest tu zawsze więcej niż do płaczu.
W drogę!

Jestem też autorką pierwszego w Polsce podcastu o śnie dziecka – SLEEPCAST.  W przystępny sposób, czerpiąc z wiedzy naukowej i rozmów z ekspertami, poruszam w nim tematy związane ze snem najmłodszych. Jak sprawić by dziecko zaczęło przesypiać noc? Dlaczego dzieci czasem budzą się w nocy z krzykiem? Na te i wiele innych pytań znajdują odpowiedzi słuchacze mojego podcastu.

Z myślą o początkujących rodzicach (lub tych, którzy za moment nimi zostaną), stworzyłam też ebook „Podróż za nie-jeden uśmiech”. To pierwsza tego typu kompleksowa publikacja napisana przez doświadczoną matkę dwójki dzieci, która w przystępny, przyjacielski sposób prowadzi rodziców bo nieznanych lądach wczesnego rodzicielstwa. Nie brak tu porad od serca, odesłania do dobrej i sprawdzonej literatury, wsparcia. To przewodnik a nie poradnik bo nie wkraczam z butami w życie czytelników. Wyruszam raczej z nimi we wspólną podróż.

Poznajmy się i utrzymujmy kontakt. Możesz mnie znaleźć tutaj:
– mój email: andreasik.marta@gmail.com
– mój numer telefonu: 606 343 640
– fanpage bloga: https://www.facebook.com/mamasubiektywnie/
– profil na Twitterze: https://twitter.com/MamaSubiektywna
– profil na Instagramie: https://www.instagram.com/mamasubiektywnie_pl/
– profil na Pinterest: https://pl.pinterest.com/mamsubiektywnie